KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15597029
nr 1559 7029
Gunnar Widholm
(1882-1953), Sverige
Tusch, "Smekmånad da capo". Signerad, bladets mått: 16x25 cm, yttermått inklusive ram: 27x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:33:06
25/8 15:38:26
Gunnar Widholm
Läs mer om Gunnar Widholm